Ремонт

Чмирівська ОТГ відремонтувала споруду межевого знака між Старобільським та Біловодським районами на автошляху Н-26, а впорядкувала прилеглу територію.

08:39 03.06.2020

Найменування громадського об’єднання

Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

09:39 29.05.2020

До уваги громадських формувань!  Оновлені форми заяв та новини у сфері державної реєстрації!

До уваги громадських формувань! Оновлені форми заяв та новини у сфері державної реєстрації!

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє, що Міністерством юстиції України прийнято наказ від 19 травня 2020 року № 1716/5 "Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 , який набирає чинності 1 червня 2020 року.

09:39 29.05.2020

До уваги платників податку за землю!

Чмирівська сільська рада Старобільського району Луганської області нагадує, що нарахування громадянам сум земельного податку і орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності проводиться фахівцями податкової служби (за місцем знаходження земельної ділянки), до 1 липня поточного року.

09:00 28.05.2020

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ!

28 квітня 2020 року набув чинності Закон України від 06 грудня 2019 року 361-IX "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", яким внесені зміни до низки нормативно-правових актів, у тому числі і до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (далі – Закон про реєстрацію) та запроваджено деякі новели у сфері державної реєстрації.

11:04 06.05.2020

«Відкритий онлайн ринок» відповідь на виклик епідемії СОVID-19

15 квітня 2020 року стартував проект «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств, покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. Ініціатори проекту - громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України.

11:36 28.04.2020