Інститут миру і порозуміння

Протягом трьох днів в Чмирівський громаді проводився тренінг "Діалог як інструмент вирішення конфліктів та прийняття рішень на рівні громади"

Треніг проводився за моделлю залученого навчання. Така методика дозволяє актуалізувати стереотипи поведінки в конфліктних ситуаціях та досягти усвідомлених змін щодо вибору стратегії поведінки у конфліктних ситуаціях та застосування співробітницького підходу. Учасниками тренінгу відпрацьовувались практичні навички, набуті в ході навчання, проводились рольові ігри, робота в малих групах та практичні вправи.

Всі учасники задоволені результатами навчання та готові застосовувати нові знання на практиці в повсякденному житті! Велика подяка організаторам та тренерам! В партнерстві - сила!