Проєкти рішень на 2022 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту: "Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Чмирівської сільської ради"

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,»Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 11.03.2004 р. №308., ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб та проведення громадського обговорення, Чмирівською сільською радою  На громадське обговорення виноситься проєкт рішення сільської ради "Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Чмирівської сільської ради". розроблений відділом земельних відносин та житлово-комунального господарства Чмирівської сільської ради.

08:10 16.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту: "Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Чмирівської сільської ради"

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,»Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 11.03.2004 р. №308., ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб та проведення громадського обговорення, Чмирівською сільською радою  На громадське обговорення виноситься проєкт рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Чмирівської  сільської ради". розроблений відділом земельних відносин та житлово-комунального господарства Чмирівської сільської ради.

08:09 16.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту: " Про встановлення ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської сільської ради."

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,»Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 11.03.2004 р. №308., ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб та проведення громадського обговорення, Чмирівською сільською радою  На громадське обговорення виноситься проєкт рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської  сільської ради.", розроблений відділом земельних відносин та житлово-комунального господарства Чмирівської сільської ради.

08:08 16.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту: "Про встановлення туристичного збору на території Чмирівської сільської ради»"

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,»Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 11.03.2004 р. №308  з метою забезпечення проведення громадського обговорення Чмирівська сільська рада повідомляє:

14:17 15.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту: "Про встановлення ставок єдиного податку на території Чмирівської сільської ради»"

14:12 15.04.2021