Зміни в законадавстві

З  20.01.2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 р. № 15 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», якою передбачено підвищення:

- розміру грошової допомоги до 1 тис. гривень для дітей та осіб, які отримують пенсії;

-  граничного розміру загальної суми такої допомоги, що виплачується на сім’ю, — до 3 тис. гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, — до 3 400 гривень та до   5 тис. гривень — багатодітним сім’ям.

Враховуючи зазначене, грошова допомога перераховується та призначається в нових розмірах зазначеним категоріям громадян   з 20.01.2018 року.