https://chmyrivska-gromada.gov.ua/
Луганська область, Старобільський район

Пропозиції до бюджету

Фото без опису         Впливайте на місцеву бюджетну політику - НАДАЙТЕ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СІЛЬСЬКОГО БЮДЖЕТУ В 2022 РОЦІ! Сільський  бюджет – це гроші громади, Ваші гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий. Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень сільської ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

          Пропозиції до бюджету Чмирівської сільської ради на 2022 рік будуть збиратися в режимі «он-лайн» протягом 15 липня - 15 жовтня 2021 року на офіційному сайті громади - https://chmyrivska-gromada.gov.ua/, та на поштовій скринці за адресою: с.Чмирівка, вул.Повітрянофлотська, 52А.

    Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті бюджетною комісією при підготовці проєкту бюджету Чмирівської сільської ради на 2022 рік, а також результати цього розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

           Форма для внесення пропозицій.

 

Завершився прийом пропозицій до бюджету Чмирівської сільської ради на 2022 рік!!!

Шановні мешканці, Чмирівська сільська рада оголосила збір пропозицій до бюджету громади на 2022 рік з 15 липня по 15 жовтня 2021 року на офіційному сайті громади - https://chmyrivska-gromada.gov.ua/, та на поштовій скринці за адресою: с.Чмирівка, вул.Повітрянофлотська, 52А. Головні вимоги- щоб пропозиція торкалась повноважень сільської ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

14:27 19.01.2022

Як враховані пропозиції жителів Чмирівської СТГ у бюджеті на 2022 рік?

З 15 липня по 15 жовтня 2021 року Чмирівською сільською радою було оголошено збір пропозицій до бюджету громади на 2022 рік (на офіційному сайті громади - https://chmyrivska-gromada.gov.ua/ та на поштовій скринці за адресою: с.Чмирівка, вул.Повітрянофлотська, 52А). Головною вимогою було, щоб пропозиція торкалась повноважень сільської ради, чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з указанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

15:02 22.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь