Проєкти що реалізуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2019 році

В листопаді 2019 року, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, реалізовано проект: «Придбання автомобіля-самоскиду для Комунального підприємства «Обрій» Чмирівської сільської ради». Загальна вартість спецтехніки склала 996 000 грн, з них 960 000 грн – кошти субвенції та 36 000 грн – кошти місцевого бюджету. Придбана техніка сприятиме забезпеченню якісних побутових послуг для населення всіх сіл громади та об’єктів комунальної інфраструктури.