15 травня 2018 року відбудеться чергова двадцять друга сесія

15 травня  2018 року  в приміщенні сільської ради о 14-00 год. відбудеться чергова двадцять друга сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

На розгляд сесії винести питання :

1. Про внесення змін  до  сільського  бюджету  на 2018 рік.
  2. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавленого батьківського піклування, та осіб з їх числа.
  3. Про затвердження проектів, які реалізовуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних громад.
  4. Про затвердження проектів до участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.
  5. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти Чмирівської сільської ради.
  6. Про затвердження Програми забезпечення діяльності ЦНАП.
  7. Про затвердження переліку платних послуг в центрі надання соціальних послуг.
  8. Про затвердження переліку об’єктів та майна спільної власності Чмирівської ОТГ.
  9. Про прийняття на баланс  .
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), яка передається у власність гр. України Байраковському Анатолію Вікторовичу, для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), що розташована  за адресою с. Чмирівка вул.. Козацька.
  11. Різне