День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2018 08:11

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та й усіх українських воїнів, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі! Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє!  Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш  приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, який так нелегко, і такими силами та втратами було прокласти.У цей день  побажаємо всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині  панує спокій та радість!