Сьогодні після пленарного засідання депутати Чмирівської сільської ради зустрілись з народним депутатом Віталієм Семеновичем Курило.

Дата: 24.01.2018 16:45

Фото без описуВ ході робочої зустрічі були розглянуті перспективні плани розвитку громади. Депутати разом вибрали пріоритетні напрямки, за якими села об'єднаної територіальної громади будуть крокувати до сталого розвитку в 2018 році. Підіймались такі проблемні питання, як освітлення вулиць сел Запорізьке, Піщане, Степове, Новомелькове, Оріхове, Бутове, Вишневе, Чмирівка. Нагальні питання, які були обговорені, це ремонт доріг та громадський транспорт, якість та доступність медичних послуг. Також депутати обговорили розширення повноважень органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями громади.

Віталій Семенович подякував всій команді виконавчого апарату і депутатам за активність і небайдужість. Народний депутат наголосив, що і надалі буде підтримувати Чмирівську громаду і робити певні кроки, які будуть відчутні на селі.