«Як на Масляній, як на широкій» відсвяткували у ЧМИРІВСЬКІЙ ОТГ.

  • 1187

17 та 18 лютого гуляла вся Чмирівська об’єднана територіальна громада. У селах Бутове, Вишневе, Чмирівка були організовані концерти та ярмарки, люди весело проводжали зиму гучними піснями, танцями, іграми. Веселого настрою додав Ярмарок , на якому можна було придбати млинці, вареники, солодощі та іграшки. Українці завжди гучно та весело святкували Масляну. Свято завжди символізувало веселе та сите життя. То ж бажаємо завжди бути здоровими та веселими!Прощавай зима люта, зустрічаймо весну красну!!!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису