РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ВИШНЕВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.08.2018 14:28

08.08.2018 РОКУ ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ВИШНЕВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Відповідно до Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти (наказ МОН від 29.03.2018р. №291), Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти Чмирівської сільської ради (рішення від 15.05.2018 № 22), на підставі Протоколу № 2 від 08.08.2018 р. засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Вишневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чмирівської сільської ради, за результатами конкурсного відбору - СЛАСТОВУ ОКСАНУ СЕРГІЇВНУ визначено переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Вишневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.