Чмирівська громада
Старобільський район, Луганська область

Перша сучасна поліцейська станція для обслуговування населення

31 серпня, у селі Чмирівка очільник поліції Луганщини Сергій Колесник разом з головою Чмирівської об’єднаної територіальної громади Сергієм Войтенко та керівниками органів місцевого самоврядування Старобільщини відкрили поліцейську станцію, яка буде обслуговувати Чмирівську територіальну громаду з населенням близько 8 тисяч громадян.

Перша сучасна поліцейська станція обслуговуватиме населення сіл – Степанове, Бутове, Вишневе, Запорізьке, Новоомелькове, Оріхове, Піщане та Чмирівка. Відтепер дільничні офіцери поліції прийматимуть громадян у поліцейській станції.

Поліцейська станція обладнала за кошт об’єднаної територіальної громади та Програми розвитку ООН. У двох кабінетах, які розміщені у одній будівлі поруч з центром надання адміністративних послуг, зроблено сучасний ремонт, робочі місця для поліцейських обладнані необхідною комп‘ютерною технікою.

Відтепер дільничні поліцейські матимуть змогу ще швидше реагувати на правопорушення у населених пунктах, а громадянам буде значно простіше отримати допомогу поліції.

Відділ комунікації поліції
Луганської області« повернутися до списку новин