ЯКІ ВОНИ, МОЛОДІЖНІ РАДИ?

Дата: 18.01.2019 13:35

16 січня 2019 року до Чмирівської громади завітала Привільська громада Троїцького району на чолі з головою ОТГ - Мирославою Ляшенко та активними представниками Молодіжної ради. Зустріч була присвячена розвитку Молодіжної ради як консультативно-дорадчого органу та відбулася завдяки підтримці Агенції регіонального розвитку - Ігора Агібалова, Ольги Терентьєвої, Галини Посвалюк, з участю заступника начальника Управління молоді та спорту ЛОДА - Євгенії Ратіхіної.
У ході зустрічі розглядали роль молодіжних консультативно-дорадчих органів у розвитку країни, регіону, громади. Визначили роль Молодіжної ради у формуванні державної молодіжної політики на місцях, нормативні аспекти діяльності консультативно-дорадчих органів. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Чмирівської ОТГ Антоніна Тонконогова презентувала досвід роботи Молодіжної ради Чмирівської громади, а голова Молодіжної ради ОТГ Валерія Ткаченко поділилася досвідом реалізації молодіжного проекту та ініціатив у громаді. Цінність таких обмінних візитів між громадами – обмінюватися досвідом, співпрацювати, змінювати майбутнє вже сьогодні.
Молодіжна рада Чмирівської ОТГ бажає Молодіжній раді Привільської ОТГ впевненого старту, натхнення та успіхів.