Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 05.03.2019 16:24

Фото без описуВиконавчий комітет Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства  виконавчого комітету.

Основні вимоги: освіта вища відповідного професійного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння українською мовою, навички роботи на комп’ютері та у програмах.

Заявки на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися : с. Чмирівка вул.. Повітрянофлотська,52А, виконком сільської ради.

Останній термін подачі документів - 03.04.2019 р. Конкурс відбудеться о 13:00 год. 05.04.2019 р. в приміщенні виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.