Луганським Центром розвитку місцевого самоврядування 25 квітня в будівлі Чмирівської сільської ради було проведено семінар на тему: «Впровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування в діяльність ОТГ».

На заході були присутні представники Біловодської, Білокуракинської, Новопсковської, Троїцької та Чмирівської об’єднаних територіальних громад. Учасники заходу мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Чмирівської ОТГ у даному напрямку, ґендерним портретом та ґендерним аналізом бюджетних програм Чмирівської ОТГ, діяльністю координаційної ради з ґендерних питань.

Вдячні Луганському Центру розвитку місцевого самоврядування за оформлення збірки «Ґендерно - орієнтоване бюджетування. Практичний аспект» напрацювань Чмирівської сільської ради.

Збірка «Ґендерно - орієнтоване бюджетування. Практичний аспект» напрацювань Чмирівської сільської ради.