Пропозиції до бюджету Чмирівської сільської ради на 2020 рік

Дата: 15.07.2019 09:20

Шановні жителі Чмирівської об'єднаної територіальної громади!

Чмирівська сільська рада збирає пропозиції до бюджету нашої громади на 2020 рік.

Впливай на місцеву бюджетну політику - НАДАЙ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СІЛЬСЬКОГО БЮДЖЕТУ В 2020 РОЦІ! Сільський  бюджет – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий. Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень сільської ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Пропозиції до бюджету Чмирівської сільської ради на 2020 рік будуть збиратися в режимі «он-лайн» протягом 15 липня - 15 листопада 2019 року на офіційному сайті громади - https://chmyrivska-gromada.gov.ua/, та на поштовій скринці за адресою: с.Чмирівка, вул.Повітрянофлотська, 52А.

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті бюджетною комісією при підготовці проєкту бюджету Чмирівської сільської ради на 2020 рік, а також результати цього розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

Внесіть пропозиції за посиланням в дану форму