«Успішні локальні громади»

Дата: 30.07.2019 15:21

Шановні мешканці!

В рамках програми «Успішні локальні громади» що діє за сприяння фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), громадської організації «Наше поділля» (Вінниця) та громадської організації «Точка доступу» (Краматорськ) за підтримки Національного фонду в підтримку демократії, учасником якої стала Чмирівська сільська рада, було проведено локальний аналіз проблеми: «Відсутність парковки для велосипедів в місцях громадської активності».

Чмирівська сільська рада дякує кожному небайдужому мешканцю за надання пропозицій та сподівається на подальшу сталу комунікацію, з метою розбудови комфортної громади. Результати локального аналізу в подальшому будуть використані як практичні напрацювання для реалізації проектів місцевого розвитку.