Як враховані пропозиції жителів Чмирівської ОТГ у бюджеті на 2020 рік?

Дата: 04.11.2019 08:53

З 15 липня по 15 жовтня 2019 року Чмирівською сільською радою було оголошено збір пропозицій до бюджету громади на 2020 рік (на офіційному сайті громади - https://chmyrivska-gromada.gov.ua/ та на поштовій скринці за адресою: с.Чмирівка, вул.Повітрянофлотська, 52А). Головною вимогою було, щоб пропозиція торкалась повноважень сільської ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з указанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

В результаті 6 мешканців Чмирівської ОТГ подали свої пропозиції до бюджету.  Більшість запитів стосувалися ремонту доріг, освітлення вулиць, благоустрою території та облаштування відпочинкових зон для дітей.

При формуванні бюджету громади на 2020 рік було максимально враховано пропозиції від жителів громади, старост, бюджетні запити підвідомчих установ та закладів відповідно до чинного законодавства.

Надається перелік врахованих пропозицій громадян щодо вирішення окремих питань життєдіяльності Чмирівської  ОТГ у 2020 році.

Звіт про отримані пропозиції від громадськості до бюджету громади на 2020 рік

Пропозиція

Рішення щодо врахування

встановлення вуличного освітлення

проектно- кошторисна документація розроблена, готується тендерна документація для проведення закупівлі робіт з улаштування вуличного освітлення

встановлення пристроїв примусового зменшення швидкості транспортних засобів («лежачі поліцейські») та відповідних дорожніх знаків по вулиці Повітрянофлотцька с.Чмирівка в районі дитячого садочку, ліцею, будинку культури

у грудні 2019 року вкладені договори на придбання пристроїв примусового зменшення швидкості транспортних засобів («лежачі поліцейські») та відповідних дорожніх знаків

розглянуто, наразі забезпечуються нагальні видатки, придбання службового авто для користування працівниками старостату та депутатами у 2020 році не планується

асфальтування доріг

для виконання цієї пропозиції необхідні чималі кошти, що унеможливлює виконання інших робіт з благоустрою та утримання автодоріг в громаді. Пропозиція відхилена. На поточний ремонт доріг кошти заплановані.

зробити дитячий майданчик в селі Піщаному

будівництво каплички біля сільського кладовища

перенесено до розгляду у 2021 році

прибрати металеву конструкцію танцювального майданчика в с.Бутове та облаштувати зелену зону з лавками та урнами для відпочинку

комісія розгляне аварійність майданчика, у 2020 році буде оголошений конкурс проектів «Громадський бюджет». Пропонується подати проект.

запланувати кошти на ліквідацію стихійних сміттєвих звалищ

на 2020 рік враховані кошти на реалізацію Програми охорони навколишнього природного середовища  на 2020 рік

виготовити та встановити інформаційні дошки

у 2019 році було подано проект на «Громадський бюджет» «Задоволення інформаційно - комунікаційних потреб мешканців громади через встановлення інформаційних стендів», який не набрав достатньої кількості голосів для реалізації. Пропонується подати проект у 2020 році.

на весняно-літньо-осінній період постійно мати робітника з питань благоустрою

на 2020 рік планується продовження реалізації Програми організації та проведення громадських робіт

придбати чайник мікрохвильову для старостата

розглянуто, наразі забезпечуються нагальні видатки, придбання вищевказаної техніки у 2020 році не планується