Відбувся звіт про виконання сільсього бюджету за 2019 рік

Дата: 18.02.2020 14:38

17 лютого 2020 року відбулося засідання сорок другої сесії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати,  співробітники сільської ради,  представники об’єднаної громади.

Питання, що вносились до порядку денного сесії сільської ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних постійних комісій.

З питань затвердження звіту про виконання сільсього бюджету за 2019 рік, виконання програм Чмирівської ОТГ, змін до бюджету заслухали заступника сільського голови Світлану Гринюк. Після обговорення данного питання за пропозицією профільної постійної комісії депутати одноголосно підтримали вищезазначе.

В ході сесійного засідання депутатами також було прийнято ряд організаційних та земельних рішень.

Наприкінці засідання сільський голова подякував депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань, зазначивши, що прийняті рішення перш за все спрямовані на забезпечення сталого соціально-економічного розвитку громади, підвищення добробуту її жителів.

З усіх обговорених питань порядку денного сільською радою були прийняті відповідні рішення.