До уваги мешканців Чмирівської громади!

Дата: 16.04.2020 09:50

Фото без описуДо уваги мешканців Чмирівської громади!  19 квітня 2020 року відбудеться освячення великодніх пасок на вулицях сіл Чмирівської громади

В селі Чмирівка ( починаючи з вул. Сінної та закінчуючи вул. Горького) та селі  Запорізьке настоятель храму Різдва  Іоанна Предтечі Олександр Величко з 6-00 до 8-30

В селах Піщане та Бутове Настоятель Храму Різдва  Іоанна Предтечі Олександр Величко з 9-00 до 10-00

Разом з тим повідомляємо, що в зв’язку з карантином спільних посвячень великодніх страв у храмах і біля храмів не проводитимуть. Синод закликав мирян залишатися вдома та долучатися до богослужіння онлайн та роз’яснив, що в малих населених пунктах можливе проведення освячення великодніх страв біля місць проживання – на вулиці поруч із будинком чи на подвір'ї, з дотриманням "соціальної дистанції". Під час індивідуального освячення великодніх страв біля місць проживання вірян не допускати їхнього скупчення та контролювати дотримання загальних норм карантину.

Чмирівська сільська рада наполегливо рекомендує дотримуватися правил карантину та пам’ятати - прості речі врятують нас.