Оголошення про проведення конкурсу

Дата: 03.08.2020 08:58

Оприлюднено 03.08.2020 року

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від 31 липня 2020 року № 47-к «Про оголошення  конкурсу  на  заміщення  вакантної  посади»  та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора Центру надання адміністративних послуг ( віддалене робоче місце в Бутівському старостаті) виконавчого комітету Чмирівської  сільської ради

Умови конкурсу:

Відповідно до Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, встановлюються наступні вимоги до кандидатів на посаду адміністратора: вища освіта відповідного професійного спрямування  не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання діючого законодавства України професійного спрямування; упевнений користувач ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

• Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органах  місцевого самоврядування  та проходження служби в органах  місцевого самоврядування;
  •  Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  •  Дві фотокартки розміром 4x 6 см.;
  •  Копії документів про освіту;
  •  Копія документа, який посвідчує особу;
  •  Копія трудової книжки;
  •  Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
  •  на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресоюЧмирівська сільська рада, вул. Повітрянофлотська,52А, с. Чмирівка Старобільського району Луганської області, тел.: 24936. Консультації за телефоном ЦНАПу - +38099089519.

Останній термін подачі документів – 01.09.2020 року до 16-00 год.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ІСПИТУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ