Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує страхувальників щодо переваги подачі заяв-розрахунків велектронній формі

Дата: 23.11.2020 13:35

Фото без описуЗ метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Старобільське відділення управління виконавчої дирекціїФонду соціального страхування України у Луганській області (далі-відділення управління) наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу електронній формі подачі заяв-розрахунків на отримання фінансування матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду та повідомлень про виплату допомоги.

Для подання до відділення управління електронних документів, зокрема,заяв-розрахунків на виплату допомоги застрахованим особам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням управління відповідний договір.Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Поданняелектроннихдокументівнадаєстрахувальнику право не подаватиїх на паперовихносіях. У разіподання документа в електронномувиглядііззастосуваннямелектронного цифрового підпису, роздрукованазаява-розрахунок разом ізнаданимизастрахованими особами документами, на підставіякихпризначалисьокремівиплати та матеріальнезабезпечення, зберігається у страхувальника.

Для укладаннявідповіднихдоговорівстрахувальникимаютьзвернутися до відділенняуправління за адресою:вул.Миру,5, м.Старобільськ, Луганська область, телефон: 0663618552, (06461) 2-45-80, (06461) 2-28-02.