конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу (у справах дітей)

Дата: 02.01.2019 10:34

Відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я  виконавчого комітету Чмирівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу (у справах дітей)

Основні вимоги: освіта вища відповідного професійного спрямування, володіння українською мовою, навички роботи на комп’ютері.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
1.    Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органах  місцевого самоврядування  та проходження служби в органах  місцевого самоврядування;
2.    Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см.;
4.    Копії документів про освіту;
5.    Копія документа, який посвідчує особу;
6.    Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).
7.   Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, передбаченою Законом України  «Про запобігання корупції»;
8.    Копія трудової книжки;
9.    Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних)
            Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися :   с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська,52, виконком сільської ради, відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я.

Останній термін подачі документів до 02.02.2019р. Конкурс відбудеться о 13:00 год. 04.02.2019р.в приміщенні виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.