Про озеленення території Чмирівcької СЛА

  • 1618

Фото без опису

16.04.2021 року   сталася дуже приємна подія:

    Завдяки фінансовій підтримці Чмирівської територіальної  громади  ,колектив   Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги»Чмирівської  сільської ради організували  спільну  толоку ,в рамках якої озеленили територію перед  медзакладом.

   Тепер під вікнами амбулаторії ростимуть  туї та ялівець звичайний. Ці вічнозелені дерева стануть окрасою закладу,та милуватимуть погляд відвідувачів.

Дякуємо всім учасникам акції  за причетність до такої важливої  і по-справжньому доброї справи!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису