До уваги депутатів Чмирівської сільської ради

Дата: 13.05.2021 14:09

Фото без опису14 травня 2021 року о 15-00 год. в приміщенні Чмирівської сільської ради відбудеться   позачергова   дев’ята сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний сесії:

1. Про затвердження  передавальних актів майна закладів охорони здоров’я.
  2. Про передачу майна до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області».
  3. Про поділ об’єкту нерухомого майна, розташованого за адресою вул. Миру, буд. 62А в с. Веселе Старобільського району Луганської області та присвоєння адреси новоутвореному об’єкту.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  поділу та об’єднання земельних ділянок вул. Молодіжна б/н в с. Бутове.
  5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.