ПРОДОВЖУЮТЬСЯ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ В КДНЗ «ТОПОЛЬОК»

Дата: 10.06.2021 08:37

На даний час будівельні роботи виконано майже на 35%.
Підрядник зазначив, що після настання сприятливих погодних умов буде активізовано роботи по облаштуванню покрівлі садочку та розпочато будівельні роботи прибудови спортивної зали.
Чмирівська громада надзвичайно вдячна за турботу про наших дітей Європейському інвестиційному банку, Міністерству розвитку громад та територій України та Луганській обласній державній адміністрації.
Нагадуємо, що проект реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України - спільна програма Європейського інвестиційного банку та уряду України. ЄІБ фінансує будівельні роботи (для об'єктів Луганської області - до 80%, а 20% ПДВ плюс додаткові витрати - місцеві бюджети) та проведення технічного нагляду.
Виконавцем програми та розпорядником коштів субвенції на реалізацію проектів є Міністерство розвитку громад та територій України.