Дата: 19.07.2021 16:41
Кількість переглядів: 2024

ВАКАНСІЇ

Бутівський ліцей Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області оголошує вакансії на 2021-2022 навчальний рік:

АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ

Кваліфікаційні вимоги

Вища педагогічна освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією асистента вчителя є пріоритетним.

Знає та застосовує у діяльності: основи чинного законодавства України про соціальний захист, про освіту; міжнародні документи з питань навчання і виховання дітей, які мають вади у фізичному або розумовому розвитку; державні стандарти освіти, програмно-методичні документи, теорію і практику корекційно-реабілітаційних процесів; цілі, принципи реабілітації дітей, зміст їх навчання та виховання; загальні та спеціальні психолого-педагогічні дисципліни; ефективні методи, форми, прийоми корекційного навчання і виховання; сучасні досягнення науки та практики в галузі логопедії; нормативні документи з охорони здоров'я дітей, індивідуальні особливості та характеристики дітей; правила використання технологічних засобів та обладнання навчальних кабінетів, класів, спортивних та ігрових залів, спеціалізованих приміщень, які створено для реабілітаційної та корекційної роботи; норми педагогічної етики; державну мову.

УЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ

Кваліфікаційні вимоги

Вища педагогічна освіта відповідного напряму підготовки (не нижче спеціаліста).
Стаж педагогічної діяльності є пріоритетним.

Знає та застосовує основні напрямки та перспективи розвитку освіти і педагогічної науки, державну мову, організацію навчально-виховного процесу і методи управління ним, теорію та методику навчання і виховання, навчальні плани, програми, методику обліку, аналізу та контролю діяльності структурних підрозділів школи, педагогіку, загальну та вікову психологію, фізіологію дітей та підлітків, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, вимоги до ведення навчальної документації школи.

Місце розташування закладу освіти: вул. Шкільна  1, село Бутове, Старобільський район, Луганська область. Контакти: е-mаіl butove@ukr.net, тел. 0666922144

ВАКАНСІЇ

Чмирівський ліцей Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області оголошує вакансії на 2021-2022 навчальний рік:

УЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ

Кваліфікаційні вимоги

Вища педагогічна освіта відповідного напряму підготовки (не нижче спеціаліста).
Стаж педагогічної діяльності є пріоритетним.

Місце розташування закладу освіти: вул. Запорізька 15а,  село Чмирівка, Старобільський район, Луганська область. Контакти: е-mаіl lyceumotg@ukr.net,    тел. 0664551260