Як враховані пропозиції жителів Чмирівської СТГ у бюджеті на 2022 рік?

Дата: 22.11.2021 15:03

Фото без описуЗ 15 липня по 15 жовтня 2021 року Чмирівською сільською радою було оголошено збір пропозицій до бюджету громади на 2022 рік (на офіційному сайті громади - https://chmyrivska-gromada.gov.ua/ та на поштовій скринці за адресою: с.Чмирівка, вул.Повітрянофлотська, 52А). Головною вимогою було, щоб пропозиція торкалась повноважень сільської ради, чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з указанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

В результаті подали 3 мешканців/мешканок Чмирівської СТГ свої пропозиції.

При формуванні бюджету громади на 2022 рік було максимально враховано отримані пропозиції

Звіт про отримані пропозиції від громадськості до бюджету громади на 2022 рік

Пропозиція

Рішення щодо врахування

приймання на роботу працівників з благоустрою територій на кожен старостинський округ

Для підтримання чистоти населених пунктів громади планується виділення коштів на послуги з покосу трави. Також слід підкреслити, що послугами з вивозу ТПВ у с.Бутове користуються 38,1%, в с.Піщане 34,7% домогосподарств, тому проведення інформування населення про заключення договорів на вивіз ТПВ стає нагальним питанням заради підтримки порядку на території.

встановлення дошок оголошень по всій території Чмирівської громади

У 2022 році буде оголошений конкурс проектів «Громадський бюджет». Пропонується подати заявку.

закладання грошей на харчування дітей зі статусом

розроблено проект нової редакції програми «Організації харчування дітей закладів дошкільної, загальної середньої освіти Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2021-2023 роки», згідно якого забезпечення безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням на:

• 100% за рахунок місцевого бюджету:

-           дітей – сиріт;

-           дітей, позбавлених батьківського піклування;

-           дітей з інвалідністю;

-           дітей з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти, навчаються в спеціальних та інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти;

-           вихованців закладів дошкільної освіти, учнів 1 - 11 класів закладів загальної середньої освіти з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

-           вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти з числа дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей які є особами з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

-           вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

-           дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України (відповідно до статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

• на 50%:

- дітей з багатодітних сімей, які є вихованцями закладів дошкільної освіти та учнями 1-11-х класів закладів загальної середньої освіти;

- учнів 1-4 класів;

• на 40%:

- дітей закладів дошкільної освіти повнотривалого перебування.