З Трійцею

Дата: 04.06.2023 20:37

Фото без описуШановні мешканці громади!

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею! З Зеленими Святами! З Днем народження Христової Церкви!

В Україні завжди по-особливому ставилися до відзначення Трійці, прикрашаючи зеленим убранням оселі та храми. Разом із зеленню в наші домівки приходить Божа благодать.

У цей святий день, звернемося у молитві до Святої Трійці, щоб ворожі кулі минали наших воїнів-захисників, щоб на святу українську землю прийшов мир після перемоги над московським злом.

Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро! Бажаємо зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!.

Нехай Дух Святий надихає усіх нас на добрі справи.

Зі святом Українці!

Слава Україні!