Пронька Олександр Андрійович

Дата: 01.10.2023 17:08

Пронька Олександр Андрійович народився 19.09.1990 року. Після закінчення у 2006 році Шпотинської ЗОШ І-ІІ ст. навчався в ПТУ № 93 МІСТА Старобільська, здобувши по закінченню професію кухаря. Працював у ПрАТ «Агротон» у с. Тецьке Старобільського району Луганської області.

З червня 2019 року проходив військову службу за контрактом у 92 омбр. Наприкінці 2021 року переміщений до 53 омбр. Військову службу проходив на посаді кухаря. Брав участь в ООС.

З початку широкомасштабного вторгнення російської федерації на територію України, солдат Пронька О.А. безпосередньо брав участь у бойових діях по відбиттю агресора у Донецькій області.

11.09.2022 року поблизу н.п. Зайцеве Бахмутського району, проявивши мужність, стійкість та вірність військовій присязі, солдат Пронька О.А. загинув під час артилерійського обстрілу позицій ЗСУ. Внаслідок інтенсивних штурмових дій противника, артилерійського та мінометного обстрілу, тіло солдата Проньки О. А. евакуювати не вдалося.