https://chmyrivska-gromada.gov.ua/
Луганська область, Старобільський район

Що робити, якщо роботодавець не розрахувався з вами під час звільнення? 

Дата: 18.04.2024 14:05
Кількість переглядів: 17

Фото без опису

Що робити, якщо роботодавець не розрахувався з вами під час звільнення? 

 

Відповідно до ст. 116 КЗпП України, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення.
Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

Якщо ваше право на розрахунок порушено, необхідно одразу звертатися до суду.

В разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у встановлені строки, підприємство повинно виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку (ст. 117 КЗпП України).

Які документи потрібно, щоб звернутися до суду?
Детальніше: http://surl.li/snijg


Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь