КУ "ЦНСП" Чмирівської сільської військової адміністрації продовжує надавати допомогу мешканцям громади

Дата: 01.05.2024 11:50

Центр надання соціальних послуг Чмирівської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області продовжує активно займатися організацією та наданням благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам з числа мешканців Чмирівської сільської територіальної громади.

За квітень 2024 року отримали допомогу 93 родини. Всім родинам були надані продуктові набори та одяг.

Також працівниками КУ "ЦНСП" Чмирівської сільської військової адміністрації проводиться постійна психологічна підтримка мешканців Чмирівської громади, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації.