Звернення начальника Чмирівської сільської військової адміністрації з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни

Дата: 08.05.2024 11:06

Україна знову відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної московської агресії.

Сьогодні, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Знову у центрі Європи нацисти зі свастикою «Z» рівняють з землею українські міста, вбивають українців.

Однак тепер це – нацистська московія. Вона хоче знищити все українське. Як і їх ідеологічні наставники з нацистської Німеччини, прагнуть забрати в українців найцінніше – нашу землю.

У День пам’яті, згадаймо усіх, хто ціною свого життя захистив та захищає право українців бути українцями. Схилимо голови в пам’ять про загиблих у боротьби з нацизмом у всі часи.

Українці перемогли німецький нацизм у 1945, переможемо московський нацизм у 2024. Український народ народжений бути вільним. Українців не зламати.

Віддамо шану всім захисникам України у ХХ та ХХІ століттях.

Мирного неба нам усім після перемоги над московським нацизмом!

Слава Україні!

Героям Слава!