Чмирівська сільська військова адміністрація надала матеріальну допомогу Захисникам та Захисницям Чмирівської сільської територіальної громади

Дата: 10.05.2024 14:40

Чмирівська сільська  військова адміністрація надала матеріальну допомогу  Захисникам та Захисницям  Чмирівської сільської територіальної громади

330 тис грн матеріальної допомоги змогли отримати Захисники та Захисниці Чмирівської сільської територіальної громади.

Чмирівська сільська військова адміністрація приділяє значну увагу питанням соціальної підтримки ветеранів війни та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць.

Так на виконання програми "Соціальна підтримка ветеранів війни та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць Чмирівської сільської територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024 рік, Чмирівською сільською військовою адміністрацію Старобільського району Луганської області було виплачено матеріальну допомогу військовослужбовцям Чмирівської сільської територіальної громади, які безпосередню беруть участь у заходах необхідних для оборони України, захисту безпеки та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Матеріальну допомогу змогли отримати 22 особи. Загальна сума виплат склала 330 000 грн.

Дякуємо Героям за відвагу, мужність та за кожен новий день! Ви – щит і міць нашої країни та всієї Європи!

Слава Україні! Героям слава!

Україна переможе!