Жданов Євген Васильович

Дата: 03.06.2024 11:49

Євген Жданов, уродженець села Садки Старобільського району.

Євген народився 24 липня 1991 року. Закінчив школу у Садках. Отримав диплом Старобільського фахового коледжу ЛНАУ, а торік здобув вищу освіту у ЛНУ ім. Тараса Шевченка.

Працював у торгівельній сфері. Захоплювався кулінарією.

Протягом 2016-2020 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил у складі 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи оперативного командування "Схід" Сухопутних військ ЗСУ.

Після початку повномасштабного вторгнення рф повернувся до лав ЗСУ. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на східному напрямку у складі 111-ї окремої бригади тероборони регіонального управління "Схід" Сил тероборони ЗСУ на посаді командира стрілецького взводу.

У Євгена Жданова залишилися батьки, дружина, двоє братів, двоє сестер та багато друзів.