День утворення Луганської області

Дата: 03.06.2024 12:24

Шановні мешканці Луганщини, щиро вітаємо всіх з Днем утворення Луганської області! Луганщина – це давній та славетний український край....Дорогий серцю куточок… Це місце, де ми народились і зростали, у якому босоніж, росяними стежками тупотіло наше дитинство.

Луганщина – це наша рідна земля. Сьогодні, на превеликий жаль наша рідна домівка окупована ворогом, але не нескорена! За право жити під українським прапором ми платимо потом і кров’ю, але упевнені, що невздовзі він замайорить в усіх містах та селах Луганської області.

Ми, луганчани, куди б не закинула нас війна, гордо несемо головний символ нашої держави, адже Луганщина – це Україна.

Віримо в наших військових! Чекаємо повернення в рідну українську Луганську область!

Слава Україні!

Начальник Чмирівської сільської