4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Дата: 04.06.2024 15:45

Керівництво Чмирівської сільської військової адміністрації спільно із Міловською та Біловодською селищними військовими адміністраціями долучились до щорічної акції "Голоси дітей", присвяченої пам'яті маленьких українців, чиє життя забрала війна, прив'язуванням на дерева дзвіночків по кількості вбитих росією дітей, які символізують голоси вбитих маленьких українців.

Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину.