Сировий Микола Вікторович

Дата: 11.07.2024 15:43

На превеликий жаль війна вносить свої корективи у життя людей. Загинув наш земляк Сировий Микола Вікторович.

Микола народився 18.12.1967 року у с. Вишневому, Старобільського району, Луганнської області. Навчався у Вишневській середній школі. Після закінчення школи вступив до Веселівського технікуму, де здобув освіту ветеринара.

Закінчив ЛНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю Еколог.

Микола 2 роки ніс службу в прикордонних військах.

У квітні 2014 року почалася війна на сході України, Микола пішов добровольцем на захист суверинітету держави до батальойну Айдар.

В перший день повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до лав територіальної оборони м. Харкова, де мужньо боронив кордони.

04 06 2024 року близькі нажаль втратили зв’язок із Миколою. Згодом стало відомо, що герой 06.06.2024 загинув на Сумському напрямку, захищаючи нашу країну від агресора.

У пам’яті рідних та друзів Микола завжди залишиться щирою, життєрадісною та доброю людиною. Користувався надзвичайною повагою та авторитетом серед побратимів.

Світлий спомин про Миколу, вдячність за його подвиг назавжди житиме в наших серцях.

Вічна пам’ять та слава Герою!