Звернення начальника Чмирівської сільської військової адміністрації з нагоди відзначення Дня українських миротворців

Дата: 15.07.2024 12:12

З нагоди особливого свята – Дня українських миротворців, щиро вітаємо всіх, хто бере участь у миротворчих місіях у всьому світі. Ви несете службу на різних континентах у складі багатьох міжнародних сил з підтримки миру, демонструючи високий фаховий рівень та вірність обов'язку.

Сьогодні, коли потрібно захищати власну Батьківщину, ви стали миротворцями і на своїй землі, а ваш героїчний внесок у боротьбу із ворогом ніколи не буде забутий.

Ми впевнені, що служба українських миротворців й надалі буде зразком витримки, мужності і героїзму, а віра у світле мирне майбутнє допоможе здолати всі труднощі. Бажаємо Вам і вашим родинам миру, щастя, добра та благополуччя!

Вічна пам'ять українським солдатам і офіцерам, які віддали свої життя заради миру, стабільності та спокою у багатьох країнах світу та Україні!

Начальник Чмирівської сільської

військової адміністрації