Оздоровча кампанія 2024

Дата: 16.07.2024 11:29

Оздоровча кампанія 2024

Одним із найважливіших завдань громади у сфері соціального захисту дітей, є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок.

У 2024 році за рахунок місцевого бюджету Чмирівської громади виявили бажання оздоровитися та відпочити в ДОТ «Дружба» на Івано-Франківщині 30 дітей.

За рахунок державного бюджету планується оздоровлення 3 дітей у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Це діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти, один із батьків яких має статус учасника бойових дій, діти з інвалідністю.

Чмирівською СВА організовуються відпочинкові заходи (екскурсії, відвідування музеїв, кінотеатрів, походи в зоопарк, проведення майстер-класіів) для дітей громади, які перебувають у м.Рівне та м.Києві.