Законодавча та нормативна база

1.  Сімейний кодекс України.
  2. Кримінальний кодекс України.
  3. Кодекс України про адміністративні правопорушення.
  4. Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
  5. Закон України «Про охорону дитинства».
  6. Закон України «Про органи і службу у справах дітей та спеціальні установи для дітей».
  7. Закон України «Про соціальну роботу з сім»ями, дітьми та молоддю».
  8. Постанова Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 № 145 «Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року».
  9. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 № 728-р «Про схвалення Концепції Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року».
  10. Наказ Міністерства соціальної політики від 11.12.2018 № 1852 «Про утворення Державної установи „Кол-центр Міністерства соціальної політики України з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей».
  11. Наказ Міністерства соціальної політики від 02.07.2019 № 1037 «Про затвердження форм документів, із яких формується особова справа постраждалої особи, влаштованої до притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі».
  12. Конвенція про захист цивільного населення під час війни.
  13. Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.
  14. Конвенція Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Програма запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми Біловодській селищній територіальній громаді на 2024-2026 роки https://drive.google.com/file/d/1UGP3DiGuloN5DlrQ-NGsBLmD3fp94ttd/view