https://chmyrivska-gromada.gov.ua/
Луганська область, Старобільський район

Звіт відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я Чмирівської сільської ради на 1 січня 2018 року

Звіт відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я Чмирівської сільської ради.

 

         Головним завданням відділу соціального захисту,праці та охорони здоров’я – сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги.

        Для забезпечення реалізації соціальної політики щодо надання соціальних послуг відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я взаємодіє із Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, із структурними підрозділами Чмирівської сільської ради, із структурними підрозділами Старобільської райдержадміністрації, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, громадськими організаціями.

       З метою організації надання соціальних послуг на території Чмирівської об’єднаної громади 27 жовтня 2017 року створено КУ «Центр надання соціальних послуг». До 1 листопада 2017 року одиноких  людей похилого віку обслуговували вдома  робітники Старобільської КУ «Терцентр». Передали на облік Чмирівської сільської ради  19 підопічних. Комісією був відвіданий кожен підопічний, обстежено житлово-комунальні умови проживання, виявлено потребу у сторонній допомозі та індивідуальні потреби.  За період з 1 листопада по 18 грудня 2017 року підопічні не залишилися без опіки, протягом цього часу їх обслуговували робітники від Старобільського РЦЗ за складеним договором. З 18 грудня 2017 року прийнято на роботу 3 (три) робітника, які обслуговують 21 особу (одинокі люди похилого віку). Для забезпечення комплексної допомоги людям похилого віку, ведеться  щомісячний моніторинг та поновлюються дані обліку. Для покращення життя одиноких людей похилого віку та осіб, які опинилися у СЖО відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я долучається до співпраці з міжнародними організаціями.

Для забезпечення комплексної допомоги сім’ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, відпрацьовано механізм співпраці  відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я  із  службою у справах дітей, управлінням праці та соціального захисту населення Старобільської  РДА ; Старобільським  відділенням поліції ; Старобільським  міськрайонним відділом з питань пробації  з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ; іншими громадськими організаціями, які надають соціальні послуги.

     З метою проведення ґрунтовної роботи  ведеться облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, інформація до якого надходить як із державних установ (служби у справах дітей,  медичних та навчальних закладів, управління праці та соціального захисту населення тощо), недержавних організацій, а також особисто від громадян.

        Станом на 1.12.2017 року на обліку перебувають 22 сімї  в яких виховується 53 дітей та 99 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.  Проблеми цієї категорії громадян вивчалися під час соціальних інспектувань та розглядалися на засіданнях виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.

              Важливим напрямком діяльності відділу соціального захисту  є здійснення просвітницько-профілактичної роботи щодо попередження складних життєвих обставин. Розпочали  формувати паперову та електронну базу пільговиків різних категорій, списки сімей та осіб, які опинилися в СЖО, списки учасників АТО та УБД, списки багатодітних сімей та інше.

        Найважливіше завдання ОТГ

        максимально наблизити соціальні послуги до людини;

        дійти до кожної людини, не залишити  її без уваги, своєчасно допомогти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь