єВідновлення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» від 21 квітня 2023 р. № 381 розпорядженням начальника Чмирівської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області від 23.05.2023р. № 01-01/66 утворено комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України". У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови № 565 від 30.05.2023р. (набрання чинності від 07.06.2023р.), та постанови Кабінету Міністрів України №516 від 19 травня 2023р. «Деякі питання організації роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» Чмирівська сільська військова адміністрація запрошує до складу вищезазначених комісій представників громадськості.

14:40 28.07.2023