До уваги мешканців громади

Шановні мешканці нашої громади, для дітей до 18 років, які мають медичні потреби, Луганське обласне відділення Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка Україна» в рамках проєкту «Фонд гуманітарного фінансування» надає грошову допомогу дітям-інвалідам, дітям, які мають хронічні захворювання, потребують термінового лікування, придбання окулярів, ортопедичного взуття та перебувають на обліку у лікаря-педіатра. Допомога надається тільки за наявності медичного висновку, термін давності якого не перевищує 2 місяці, та відповідного пакету документів.

10:32 12.04.2023

Шановний Сергію Володимировичу!

Шановний Сергію Володимировичу, Чмирівська сільська військова адміністрація  вислювлює Вам щиру подяку за добру співпрацю,  допомогу,  розуміння, за одностайність, підтримку та  високий професіоналізм. Разом з Вами ми ще швидше наближаємося до перемоги і повернення до нашої рідної місцевості. Зичимо Вам козацького здоров’я, великих досягнень, визнання і успіхів на майбутній посаді. Луганщина -  це Україна! Слава ЗСУ! Слава Україні!

14:57 18.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

15:25 01.03.2023