Практична допомога для переселенців!

Дата створення: 10:25 07.02.2018

Шановно громадо!

Дата створення: 11:36 06.02.2018

Діємо разом!

Дата створення: 16:08 05.02.2018

Дата створення: 14:06 31.01.2018

Сьогодні відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Чмирівської ОТГ з представниками Луганського Державного Університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренко, а саме: з доцентом кафедри загальноюридичних дисциплін – Головкіним Сергієм Вікторовичем та провідним фахівцем ВКЗ ВСГР – Снітко Анастасією Юріївною. Представники ВНЗу розповідали про особливості вступу 2018, про життя курсантів та студентів, запрошували випускників на навчання в ЛДУВС імені Е. О. Дідоренко.  Снітко Анастасія подарувала всім присутнім гарні пісні.  В конці зустрічі кожен бажаючий мав змогу поспілкуватися з представниками ВНЗ індивідуально.Дякуємо за плідну співпрацю!

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

Дата створення: 13:06 31.01.2018

Методичний шторм у Чмирівці!

Дата створення: 13:04 31.01.2018

«Бібліотека вже не та» під таким гаслом 30. 01. 2018 року в Центрі культури і дозвілля Чмирівської сільської ради відбувся тренінг «Сучасна сільська Бібліотека» для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти та сільських публічних бібліотек Центру культури і дозвілля. Тренінг проводили Голова Луганської області від УБА - Рибянцева Інна Павлівна, Член Президії УБА, директор ЛОБ – Моісеєва Світлана Анатоліївна, зав. відділу комплектування ЛОБ – Сидорова Катерина Володимирівна, методист районної ЦБС – Куценко Світлана Володимирівна.  Були розглянуті такі питання: 1. Перетворення бібліотек 2. Робота з книжковими фондами  3. Бібліотекар в Інтернет мереж

Маленькі перемоги – велике майбутнє!

Дата створення: 11:12 30.01.2018

Кінець 2017 року був дуже насиченим різними заходами. Особливо підбиттям підсумків і плануванням на 2018 рік.

Дата створення: 10:29 25.01.2018

Вітаємо з Днем Тетяни!

Дата створення: 08:40 25.01.2018

Вітаємо з Днем Тетяни і від щирого серця бажаємо, щоб в житті печалі замітали снігові хуртовини, а душевний смуток змивали проливні дощі, щоб яскраві промені сонця дарували натхнення, а легке торкання вітерця змушувало відчувати себе вільними, щоб на шляху не було перешкод і помилок, щоб в серці з кожним днем розквітала любов.

Зустріч з народним депутатом

Дата створення: 16:45 24.01.2018

В ході робочої зустрічі були розглянуті перспективні плани розвитку громади. Депутати разом вибрали пріоритетні напрямки, за якими села об'єднаної територіальної громади будуть крокувати до сталого розвитку в 2018 році. Підіймались такі проблемні питання, як освітлення вулиць сел Запорізьке, Піщане, Степове, Новомелькове, Оріхове, Бутове, Вишневе, Чмирівка. Нагальні питання, які були обговорені, це ремонт доріг та громадський транспорт, якість та доступність медичних послуг. Також депутати обговорили розширення повноважень органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями громади.