Запрошення до участі

Дата створення: 10:46 06.12.2017

Організація громади «Чмирівський світанок» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Чмирівської сільської ради (капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів), за адресою: Луганська обл. Старобільський район с. Чмирівка,  вул. Повітрянофлотська, 52А». Основні види робіт: меблювання приміщень.

Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область)

Дата створення: 10:42 06.12.2017

Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область)

Садок "Тополёк"

Дата створення: 15:57 04.12.2017

В наш садик "Тополёк" с великим удовольствием "притопотели" малыши! Мы закончили грандиозный проект по замене системы канализации и капитальному ремонту туалетных комнат (положили плиточку на пол и стены, установили "крошечные" умывальники и унитазики), оборудовали в ясельной группе теплый пол.

Перша ластівка в Чмирівці!

Дата створення: 15:44 04.12.2017

У нас в Чмировке, несмотря на осень, "ПЕРВАЯ ЛАСТОЧКА" - приехал наш новенький трактор, который будет помощником в благоустройстве сёл нашей ЧМИРОВСКОЙ ГРОМАДЫ!

Дата створення: 15:40 04.12.2017

А у нас продолжаются "ОСЕННИЕ ЛАСТОЧКИ" ... На выходных приехал новенький школьный автобус, который мы приобрели "в складчину": ресурсы областного бюджета - 1050 тыс.грн., средства сельского бюджета - 600 тыс.грн. и "плюс" почти 90 тыс.грн. для регистрации и уплаты налогов. Итого 1740 тыс.грн. И наши детки с Вишневской школы наконец-то будут ездить в комфортном новеньком автобусе!

У Нас поповнення.

Дата створення: 15:34 04.12.2017

Приїхали майданчики з контейнерами для роздільного збору твердих побутових відходів. Для початку їх 5: для об`єктів соціальної сфери (школи, садочки, клуби). Цей проект реалізовано за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ та коштів сільського бюджету.